Завантажується...

loading
Назад

Як повернути речі, які мені не підішли?

Покупець має право протягом 14 днів повернути Товар належної якості Продавцеві, якщо Товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, і отримати повне відшкодування коштів.

Як повернути товар?

Для оформлення повернення Товару (розірвання Договору) Покупець:

 • заповнює Заяву на повернення, форма якої була вкладена до Замовлення. Якщо Ви втратили дану форму, Ви можете завантажити її на Веб-сайті Продавця: Заяву на повернення
 • створює Заявку на повернення в особистому кабінеті на сайті. Для цього увійдіть в Особистий кабінет >  Мої замовлення > Номер замовлення > Повернення. 

Зверніть увагу, що заповнення заявки на повернення в особистому кабінеті зменшує терміни опрацювання повернення.

Покупець  має заповнити всі поля Заяви на повернення. Покупець зобов'язаний долучити до Заяви копію фіскального чеку.  
Повернення товару здійснюється через будь-яке відділення Нова Пошта, повернений товар потрібно відправити за адресою нижче. 
Адреса для повернення:
ТОВ ТЕМА МОДА ЮКРЕЙН 
07451, Київська область, Броварський район, с. Красилівка, пров. Димерський, 2,

Як це працює?
Ми отримуємо речі, які ви нам надіслали. Аналізуємо, чи відповідають вони умовам повернення. Якщо відповідають - повертаємо вам кошти. Детальні умови повернення зазначено в Розділі 8 Публічної оферти.
Кошти повертаємо тим же способом, яким ви здійснили покупку. Тобто, якщо оплатили покупку кредиткою, ми повернемо гроші на кредитку. Повернення коштів повністю автоматизований процес.
Якщо з карткою, якою Ви здійснювали оплату, щось сталося (Ви її загубили, її було вкрадено або заблоковано), для повернення коштів Вам необхідно зв'язатися з нами, ми Вам допоможемо.  
Якщо Ви здійснили покупку з  оплатою при отриманні, ми повернемо Вам кошти способом, який Ви оберете в особистому кабінеті при заповненні заявки на повернення. Повернення коштів за замовлення з оплатою при отриманні можливо здійснити:
- на банківську карту. Для цього Вам потрібно буде вказати банківські реквізити Вашого рахунку в банку, номер карти.

Умови:

 • Якщо ви повертаєте куплені товари через Нова Пошта, то повернення здійснюватиметься безкоштовно, вам не потрібно оплачувати послуги кур'єрської служби. 
 • Якщо ж для повернення товарів ви волієте скористатися послугами іншої кур'єрської служби, вам необхідно буде оплатити послуги доставки самостійно.
 • Якщо ви бажаєте повернути товар із замовлення, доставку якого оплатили, вартість доставки у 65 грн. вам не відшкодовуватиметься. 
 • Повернення/обмін товару є можливим за наступних умов: 
  • збережено товарний вигляд та споживчі властивості товару (наявні оригінальні пломби, ярлики);
  • товар не має слідів зносу чи експлуатації;
  • товар повернуто протягом 14 днів з моменту його доставки;
  • до товару було долучено належно заповнену Заяву на повернення та копію розрахункового документу.
  • товар не належить до переліку товару, який не підлягає поверненню/обміну;
  • Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 р. поверненню не підлягають такі товари належної якості як натільна та постільна білизна, в тому числі купальні костюми, рукавички, панчішно-шкарпеткові вироби, засоби особистої гігієни та парфюмерно-косметичні вироби, дитячі іграшки. Детальніше з переліком товарів, що не підлягають обміну/поверненню, можна ознайомитися в розділі Товари, які не підлягають поверненню.
Товари, куплені на lcwaikiki.ua, не можуть бути повернені в магазини, повернення товарів може бути здійснене лише на склад інтернет-магазину за адресою нижче. 

Адреса для повернення:
ТОВ ТЕМА МОДА ЮКРЕЙН 
07451, Київська область, Броварський район, с. Красилівка, пров. Димерський, 2,

З питань обміну товару Ви можете звернутись за телефоном Служби підтримки 0 800 201 529.