Завантажується...

loading
Меню

Термін повернення грошових коштів

Після того як ми отримаємо Ваше поверенення на наш склад, повернення має пройти процедуру приймання. 
Зверніть увагу, що статус доставки Вашого повернення в кабінеті Нової Пошти не враховує час проходження процедури приймання та експертизи. 
Після завершення процедури приймання Вам буде повернено грошові кошти автоматично на банківську картку якою Ви сплачували за замовлення (у разі оплати замовлення карткою) або на банківську картку будь-якого банку, який Ви зазначили в Заяві на повернення та особистому кабінеті (у разі оплати при отриманні). Термін зарахування коштів залежить від банка-емітента, який випустив Вашу карту.

Коли повернення грошових коштів буде здійснено Ви отримаєте повідомлення на Вашу електронну пошту. Також зміниться статус повернення у Вашому особистому кабінеті на сайті.
Термін повернення грошових коштів складає не більш ніж 30 днів.

 
Увага!
 Якщо при відправці товару, який Ви повернули на склад, Ви не долучили всі необхідні для повернення документи ((заява на повернення (заповнена та підписана Вами (в разі оплати при отриманні  необхідно зазначити банківські реквізити, на які Ви хочете отримати грошовий переказ) та фіскальний чек про придбання товару)), термін поверення грошових коштів подовжується на час, необхідний для отримання даних документів.